محل تبلیغات شما
شفقنا- «ولادمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه روز گذشته در دیدار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به وی اطمینان داد که تمامی نیروهای خارجی از سوریه خارج خواهند شد. وی همچنین از بررسی ایده تشکیل یک گروه کاری در این خصوص خبر داد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیره، در حالی که بنیامین نتانیاهو در این دیدار بر بیرون کردن ایرانی ها از سوریه تاکید می کرد، ولادیمیر پوتین به وی اطمینان داد که یک گروه کاری در این زمینه وجود دارد که در راستای خروج همه نیروهای خارجی از این کشور فعالیت خواهد کرد.

ایده تشکیل یک گروه کاری ویژه عادی سازی اوضاع در سوریه محور مذاکرات میان رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر اسرائیل در مسکو را تشکیل می داد و با تاکید روسیه مبنی بر خرروج همه نیروهای خارجی از خاک سوریه به پایان رسید.

پوتین گفت: فعالیت این گروه به خروج همه نیروهای مسلح از سوریه، بازسازی کامل دولت سوریه و حفظ تمامیت ارضی این کشور مرتبط خواهد بود.

اما نتانیاهو گفت: به تلاش های خود برای بیرون کردن ایرانی ها از سوریه ادامه خواهیم داد زیرا ایران نسبت به نابودی اسرائیل تهدید می کند و ما هرگز اجازه نخواهیم داد در نزدیکی مرزهایمان مستقر شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کپی ایران razmohajerat chobsan.com پزشک من یکم بیشتر بمون ترویج کتابخوانی در نوجوانان فایلدونی پگاسوس گراف گرافیک با چاشنی عشق