محل تبلیغات شما
شفقنا- رییس مجلس کویت با تاکید بر ضرورت تحرک برای حمایت از مساله «قدس» در سطح بین المللی، خواستار مقابله با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و «حرام دانستن» آن به لحاظ ی شد.

«مرزوق الغانم» رئیس مجلس امت کویت در سخنان خود در بیست و نهمین «کنفرانس اتحادیه پارلمان های عرب» در امان پایتخت اردن، خواستار این شد که مقابله با عادی سازی روابط با اسرائیل در بیانیه نهایی این نشست قرار گیرد و این موضوع تنها در حد سخن نباشد، بلکه این امر صریحا و بدون هیچ تردیدی حرام ی اعلام شود و همه یک صدا بگویند که هیچ عادی سازی با رژیم اشغالگر و غاصب سرزمین های عربی صورت نخواهد گرفت.
وی اضافه کرد که به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نه می گوییم، چرا که این عادی سازی عنوانی برای تسلیم شدن و ذلت و خواری است.
الغانم خواستار حمایت از مسأله قدس اشغالی و مقابله با قیمومیت اسرائیل بر مقدسات اسلامی شد.
طبق این گزارش وی، در لحنی تند عادی سازی روابط با اسرائیل را رد و خواستار حمایت از مساله فلسطین در سطح دیپلماتیک شد و افزود که دشمن نمی خواهد ما از مساله فلسطین هیچ گونه سخنی بگوییم.
الغانم اعلام کرد که کشورش برای هرگونه تحرکی در جهت حل اختلاف ها میان گروه های فلسطینی آماده است و اضافه کرد که کویت از وجود گسست در میان فلسطینیان ناخرسند بوده و خواستار این است که اتحادیه پارلمان های عرب، کمیته ای با مأموریت فوری برای ایجاد آشتی میان گروه های فلسطینی تشکیل دهند.
به گزارش سی ان ان، بیست و نهمین نشست «اتحادیه پارلمانی عرب» دیروز (یکشنبه) با شعار «قدس پایتخت ابدی دولت فلسطین» و با حضور نمایندگان سوریه در امان پایتخت اردن آغاز به کار کرد.
در این نشست دو روزه رؤسای مجلس ۱۷ کشور عربی و نمایندگانی از دیگر پارلمان ها شرکت کرده اند.

انتهای پیام


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آذری موزیک مطب ایمپلنت تهران|دکتر وحید دهقان کابینت کلاسیک خرید انتی ویروس خرید آنتی ویروس فروش آنتی ویروس اورجینال‏ آکادمی موسیقی اسلام ، آسان ترين دين . seyed ahmadi ماینکرافت a409 آقای جانبی معرفی کتاب jaryanketab