محل تبلیغات شما

به گزارش «شیعه نیوز»، نام حیدر ناصر در جامعه محمدیه به ویژه در میان فعالان دانشجویی به خوبی شناخته شده است. زمانی که «احمد شافعی معارف» عهده‌دار ریاست محمدیه بود، حیدر ناصر دبیری این سازمان را به عهده گرفت.

او سردبیر مجله صدای محمدیه بوده و ریاست بخش کادرسازی سازمان محمدیه از سال‌های ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۰ و ریاست انجمن دانشجویان محمدیه از ۱۹۸۳ تا ۱۹۸۶ را نیز برعهده داشت.

رئیس سازمان محمدیه اندونزی در رشته آموزش عالی توسعه جامعه روستایی در مقطع لیسانس فارغ‌التحصیل شد و مدرک کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه «گادجامادا» را نیز کسب کرده است.

حیدر ناصر از دوره دانشجویی در فعالیت‌های سازمانی بسیار فعال بود و در انجمن دانشجویی محمدیه فعالیت می‌کرد. او همچنین به عنوان سردبیر مجله صدای محمدیه انتخاب شد و نوشته‌های بسیاری درباره محمدیه می‌نوشت. کتاب او با عنوان «محمدیه؛ جنبشی نوگرا» یکی از معروف‌ترین آثار او و کتابی مرجع در مورد سازمان محمدیه محسوب می‌شود.

مقاله‌های او همچنین در مجله «صدای محمدیه» مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد. چهل و هفتمین کنفرانس محمدیه در نهایت حیدر را به عنوان رئیس دوره‌ای این سازمان از ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ انتخاب کرد.

«دین و بحران انسانیت مدرن» (۱۹۹۷)، «غرور قدرت در فرهنگ ی» (۱۹۹۷ م)، «پویایی ی سازمان محمدیه» (۲۰۰۰)، «تجلی حرکت تربیتی سازمان محمدیه» (۲۰۰۶)، «محمدیه؛ جنبشی نوگرا» (۲۰۱۰)، «جنبش اسلامی روشنگرانه» (۲۰۱۵) و «سهم دین برای انسانیت و ملیت (۲۰۱۶)» از آثار حیدر ناصر به شمار می‌آید.

منبع: ایکنا


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود با لینک مستقیم بهترین تشک خواب برگه حقوقی بهزاد جذاب ترین ورزش ها حفاظ ثامن فروشگاه پارسیان العمرية تحت المجهر پرتال جامع تفریحی و سرگرمی میکده behtarinha-ir تاسیسات مکانیکی