محل تبلیغات شما
به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ نتایج یک نظرسنجی غربی نشان می‌دهد که ۸۵ درصد شهروندان کویت هر گونه سازش با رژیم صهیونیستی را تحت هر عنوانی از جمله همکاری تکنولوژیکی، مبارزه با تروریسم یا مهار ایران رد می‌کنند.

در نظرسنجی موسسه واشنگتن ۸۵ درصد شهروندان کویتی مخالفت خود را با سازش عربی-صهیونیستی حتی به بهانه‌هایی مانند مهار ایران، همکاری در عرصه فن آوری یا مبارزه با تروریسم اعلام کرده اند و در همین حال ۵۲ درصد کویتی‌ها گفته اند، جنبش مقاومت اسلامی (حماس) را تایید می‌کنند.

نظرسنجی این موسسه آمریکایی از یک هزار شهروند کویتی انجام و این شهروندان با روش نمونه گیری تصادفی انتخاب شده اند.

بر اساس این نظرسنجی، تنها ۵ درصد شهروندان کویتی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را تایید می‌کنند. همچنین ۴۵ درصد نظردهندگان کویتی گفته اند جماعت اخوان المسلمین را تایید می‌کنند.

با این حال، ۶۰ درصد شهروندان کویتی بر این باورند که در حال حاضر ت داخلی کویت و اصلاحات اقتصادی برای این کشور از هر قضیه دیگر مرتبط با ت خارجی مهم‌تر است و گفته اند که اختلاف نظر بین شهروندان اهل سنت و شیعه، خیلی کم و جامعه کویت نمونه آشکاری از وفاق بین مذاهب است.

اخیرا حضور نمایندگان کویت در نشست ضد ایرانی ورشو در کنار هیات‌هایی از کشورهایی، چون عربستان و امارات و انتشار ویدیو‌ها و تصاویری از خوش و بش‌های سران عرب با مسئولان صهیونیست خشم مردم کویت را برانگیخت و باعث شد پارلمان و وزارت امور خارجه این کشور در بیانیه‌هایی به مواضع این کشور در پایبندی به حقوق فلسطینیان و چشم پوشی نکردن از مساله قدس تاکید کنند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بخند:)) ادیت عکس انواع شلنگ های صنعتی پیشنهاد خوب ایران تغذیه ، با ما بهترین باشید. ShophegameR دانلود کده تخفیف صنایع دستی دیجی کالا